1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Смешковци

Слика Наслов Текст
Smile Smile :) :-) (:
Wink Wink ;)
Frown Frown :(
Mad Mad :mad: >:( :@
Confused Confused :confused:
Cool Cool :cool: 8-)
Stick Out Tongue Stick Out Tongue :p :P :-p :-P
Big Grin Big Grin :D :d
Eek! Eek! :eek: :o
Oops! Oops! :oops:
Roll Eyes Roll Eyes :rolleyes:
Er... what? Er... what? o_O O_o o.O O.o
Devil Devil :devil:
Monster Monster :monster:
Alien Alien :alien:
Angel Angel :angel:
Angry Angry :angry:
Annoyed Annoyed :annoyed:
Blank Blank :blank:
Blush Blush :blush:
Boring Boring :boring:
Care Free Care Free :carefree:
Crazy Crazy :crazy:
Cry Cry :cry:
Fooled Fooled :fooled:
Geek Geek :geek:
Ghost Ghost :ghost:
Hay Hay :hay:
In Love In Love :inlove:
Innocent Innocent :innocent:
Kiss Kiss :kiss:
Mario Mario :mario:
^^ ^^ ^^
Mini Shock Mini Shock :minishock:
No One Care No One Care :noonecare:
Offended Offended :offended:
Oh Oh :oh:
Please Please :please:
Sick Sick :sick:
Silent Cry Silent Cry :silentsry:
Silly Silly :silly:
Speechless Speechless :speechless:
Super Shock Super Shock :supershock:
Suprised Suprised :suprised:
Tease Tease :tease:
Zip It Zip It :zipit:
Zombie Zombie :zombie:
Zzz Zzz :zzz: