1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

WordPress

Дискусии за WordPress

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. Nikola147
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  328
 2. artweb
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,005
 3. DonFrozex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  626
 4. gaga89
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  794
 5. skullmonkey
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  478
 6. Nikola147
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  337
 7. coNNectMKD
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  564
 8. Nikola147
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  456
 9. coNNectMKD
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  822
 10. marv
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  529
 11. l1d0v1c
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  904
 12. Fatal1ty_
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  839
 13. mark987456
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  560
 14. skullmonkey
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  731
 15. Scofield
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,039
 16. CHukio
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,325
 17. coNNectMKD
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,956
 18. Kompir
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  213
 19. zdravkovskii
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  314
 20. Глупав
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  2,496
 21. Nikola147
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  964
 22. ^^GoRiLLaZ^^
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  551
 23. Кристијан Николовски
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  202
 24. Глупав
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  226
 25. Balanar
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  1,322

Опции за прикажување на темите

Вчитување...