1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

WordPress

Дискусии за WordPress

Подреди:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. skullmonkey
  Одговори:
  128
  Прегледи:
  8,578
 2. Covek1
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  4,049
 3. Balanar
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  1,322
 4. Глупав
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  2,496
 5. Scofield
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,039
 6. Fatal1ty_
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  839
 7. Dingo
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,959
 8. bobipp
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,049
 9. Nikola147
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  964
 10. anel web
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,119
 11. ^^GoRiLLaZ^^
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,033
 12. zdravkovskii
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  729
 13. ^^GoRiLLaZ^^
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  551
 14. skullmonkey
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  731
 15. coNNectMKD
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  822
 16. coNNectMKD
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  564
 17. offshore
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,095
 18. PrinsGraphic
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  594
 19. Nikola147
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  456
 20. mark987456
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  560
 21. Incognito007
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  818
 22. bokiscout
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,291
 23. CHukio
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,325
 24. artweb
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,005
 25. Whisky Vishera
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  982

Опции за прикажување на темите

Вчитување...