1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Wi-Fi

Тука дискутирајте за сите работи поврзани со Wi-Fi

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. lynx
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,173
 2. DrMTR
  Одговори:
  481
  Прегледи:
  38,955
 3. DrMTR
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,730
 1. Psycore
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  1,163
 2. JasSum
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  2,297
 3. alexandar11
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  754
 4. Андреј
  Одговори:
  73
  Прегледи:
  3,012
 5. Pane24
  Одговори:
  70
  Прегледи:
  2,197
 6. Arabian
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  1,954
 7. Oliver Jordanovski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  418
 8. FLEGMA
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  148
 9. KristijanLaz
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  928
 10. Blagojcebt
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  513
 11. Mar tiN
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  368
 12. BorisSapphire
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  604
 13. gdamjan
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  249
 14. Pej4o
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,374
 15. toplel
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,201
 16. skullmonkey
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  511
 17. mkgunner
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,342
 18. BorisSapphire
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,101
 19. mdeni
  Одговори:
  122
  Прегледи:
  12,005
 20. BorisSapphire
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  2,099
 21. Андреј
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,775
 22. gokica
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,263
 23. gokica
  Одговори:
  81
  Прегледи:
  3,767
 24. karpalak
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  4,484
 25. topic
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,792

Опции за прикажување на темите

Вчитување...