1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

VoIP

Теми во врска со VoIP.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. tinodj
  Одговори:
  118
  Прегледи:
  35,450
 2. MIDNIGHT WALKER
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  14,126
 3. Ismet
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  12,551
 4. marv
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  8,384
 5. GNU_D
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  6,137
 6. kirev
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  4,858
 7. alekcackko
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  4,665
 8. pimpa
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  4,611
 9. bobanmak
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  4,198
 10. VoIP
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,879
 11. METhAMORPH
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,815
 12. IT Boss
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,200
 13. jpetrov
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,176
 14. Niki
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,111
 15. stole
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,858
 16. S
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,727
 17. bruno_duke
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,665
 18. ZZTop
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,643
 19. Dr.Loop
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,576
 20. Perduf
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,575
 21. kirev
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,416
 22. shemko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,369
 23. daceee90
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,344
 24. Tomislav96
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,213
 25. macko1502
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,084

Опции за прикажување на темите

Вчитување...