1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

VoIP

Теми во врска со VoIP.

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Tomislav96
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,213
 2. METhAMORPH
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,817
 3. Perduf
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,575
 4. daceee90
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,344
 5. Ivicakmk
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,061
 6. Niki
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,112
 7. kirev
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  4,859
 8. null_ptr
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  371
 9. pimpa
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  4,612
 10. MIDNIGHT WALKER
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  14,130
 11. bobanmak
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  4,198
 12. alekcackko
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  4,665
 13. dimsa
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,294
 14. VoIP
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,880
 15. shemko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,369
 16. IT Boss
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,200
 17. stole
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,860
 18. marv
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  8,385
 19. tinodj
  Одговори:
  118
  Прегледи:
  35,459
 20. ZZTop
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,644
 21. S
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,728
 22. bruno_duke
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,665
 23. kirev
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,416
 24. dimsa
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,343
 25. macko1502
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,086

Опции за прикажување на темите

Вчитување...