1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

VoIP

Теми во врска со VoIP.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. macko1502
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,031
 2. null_ptr
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  346
 3. Dinako
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  792
 4. Ivicakmk
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,029
 5. dimsa
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,320
 6. dimsa
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,272
 7. stole
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,823
 8. valireality
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,930
 9. Tomislav96
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,182
 10. Perduf
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,550
 11. alekcackko
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  4,623
 12. ZZTop
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,625
 13. kirev
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,394
 14. daceee90
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,322
 15. tinodj
  Одговори:
  118
  Прегледи:
  35,084
 16. bruno_duke
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,639
 17. kirev
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  4,818
 18. IT Boss
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,180
 19. VoIP
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,849
 20. marv
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  8,329
 21. METhAMORPH
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,781
 22. Dr.Loop
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,557
 23. shemko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,356
 24. pimpa
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  4,589
 25. GNU_D
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  6,096

Опции за прикажување на темите

Вчитување...