1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

VoIP

Теми во врска со VoIP.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. tinodj
  Одговори:
  118
  Прегледи:
  36,313
 2. macko1502
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,213
 3. null_ptr
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  459
 4. Dinako
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  950
 5. Ivicakmk
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,189
 6. dimsa
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,388
 7. stole
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,950
 8. dimsa
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,369
 9. valireality
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,988
 10. Tomislav96
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,259
 11. ZZTop
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,710
 12. kirev
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,477
 13. Perduf
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,672
 14. alekcackko
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  4,742
 15. kirev
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  4,952
 16. daceee90
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,385
 17. MIDNIGHT WALKER
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  14,400
 18. bruno_duke
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,714
 19. IT Boss
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,269
 20. Ismet
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  12,765
 21. marv
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  8,481
 22. VoIP
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,978
 23. METhAMORPH
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,906
 24. pimpa
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  4,696
 25. Dr.Loop
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,621

Опции за прикажување на темите

Вчитување...