1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

VoIP

Теми во врска со VoIP.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. S
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,728
 2. Niki
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,112
 3. jpetrov
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,176
 4. GNU_D
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  6,137
 5. bobanmak
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  4,198
 6. shemko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,369
 7. Dr.Loop
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,577
 8. pimpa
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  4,612
 9. METhAMORPH
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,819
 10. VoIP
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,880
 11. marv
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  8,385
 12. Ismet
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  12,552
 13. IT Boss
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,200
 14. bruno_duke
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,665
 15. MIDNIGHT WALKER
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  14,131
 16. daceee90
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,344
 17. kirev
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  4,860
 18. alekcackko
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  4,665
 19. Perduf
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,575
 20. kirev
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,416
 21. ZZTop
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,644
 22. Tomislav96
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,213
 23. valireality
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,953
 24. dimsa
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,294
 25. stole
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,860

Опции за прикажување на темите

Вчитување...