1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Visual Basic

Дискусии поврзани со Visual Basic

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. спиро_дт
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,687
 2. super_hacker
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,872
 3. petar.bt
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,816
 4. reng
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,954
 5. Fatal1ty_
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,157
 6. Blagojce
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,981
 7. спиро_дт
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  3,406
 8. Blagojce
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,328
 9. Blagojce
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,140
 10. petar.bt
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  4,066
 11. HijackHacker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,633
 12. vavio
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  8,219
 13. delix
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,103
 14. Ket Bejb
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,044
 15. petar.bt
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,481
 16. HijackHacker
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,505
 17. HijackHacker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,865
 18. Pece_648
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,814
 19. HijackHacker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,957
 20. HijackHacker
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,425
 21. nikolahn
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,208
 22. HijackHacker
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,522
 23. Pepsi Man
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,554
 24. Vavo
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,713
 25. HijackHacker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,544

Опции за прикажување на темите

Вчитување...