1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Вируси // Тројанци // Ботови

Дискусии како за стари така и за нови вируси, тројанци, ботови и сл.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Cigo
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,006
 2. it.freak
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,619
 3. vickole
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  2,829
 4. maci
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,870
 5. washburn
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,089
 6. Commie
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,225
 7. pilch@rd
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,822
 8. Mo3oK4e
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,101
 9. nikola_mk
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,385
 10. PsyShadow
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,319
 11. maci
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,377
 12. HijackHacker
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  5,382
 13. RagingDemon
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,757
 14. Taurus
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  3,453
 15. dragonV
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,019
 16. ssimovski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,383
 17. Biljana
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,110
 18. Commie
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,453
 19. martin_gj
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,763
 20. Toxic
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  4,725
 21. maci
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,895
 22. escape
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,701
 23. Fatal1ty_
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,845
 24. makedonce
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,091
 25. Cevi
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,723

Опции за прикажување на темите

Вчитување...