1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Вируси // Тројанци // Ботови

Дискусии како за стари така и за нови вируси, тројанци, ботови и сл.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. anonimen12
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  7,926
 2. viksa86
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  6,972
 3. FBI
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  6,575
 4. sasoxmkd
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  6,353
 5. Happy
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  6,302
 6. anti-spam
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  6,213
 7. _zare_
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  6,091
 8. DynamicMK
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  5,845
 9. kiko95
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  5,706
 10. Marija217
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  5,603
 11. HijackHacker
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  5,403
 12. TylerMkD
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  5,079
 13. stoneeater
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  4,973
 14. GeNeRaToR
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  4,850
 15. Toxic
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  4,762
 16. ThaDuck
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  4,610
 17. Marce
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  4,452
 18. SuperMiki
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  4,386
 19. ekonomist
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  4,287
 20. LiquidWorm
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  4,229
 21. IT member
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  4,108
 22. trakilaki
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  3,952
 23. MetalGear
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3,748
 24. Fiasco
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3,539
 25. Taurus
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  3,466

Опции за прикажување на темите

Вчитување...