1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Vip/Blizoo

Подфорум за Vip/Blizoo.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. unknown-xx
  Одговори:
  1,972
  Прегледи:
  127,069
 2. Infernal
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  476
 3. bakidota
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  2,689
 4. Enigma
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  564
 5. Daniel86
  Одговори:
  357
  Прегледи:
  38,884
 6. Lokvan
  Одговори:
  72
  Прегледи:
  4,451
 7. stefan3210
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  444
 8. dzikso
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  1,714
 9. Sm0k3y25
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  4,847
 10. LaLi
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  4,137
 11. Pane24
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  3,016
 12. Dingo
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  3,681
 13. Andrej Dida
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,372
 14. Tawe
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  788
 15. FiC DoGG
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  3,187

Опции за прикажување на темите

Вчитување...