1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Видео и аудио продукција

Креирање на видео и аудио фајлови, софтвер, компресија и друго.

 1. Слушалки, звучници и аудио продукти

  Генерална дискусија за аудио продукти
  Теми:
  26
  Мислења:
  743
  Последно: Предлог earphones NiceNaumoski, 21 Мај 2020
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Banjifiko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,177
 2. shooter
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,586
 3. greenline
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  698
 4. ivsss
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  3,698
 5. LegijaIVAN
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  934
 6. Laik_sk
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,193
 7. Mr.Jack
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  576
 8. ivsss
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  949
 9. kirev
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  540
 10. gorgi_selkov
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,445
 11. Enforcer_
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  776
 12. prichina
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  417
 13. Harrabed
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,555
 14. Sylvester
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  4,390
 15. D@re
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  696
 16. undergrounde
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,024
 17. maci
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,428
 18. Laik_sk
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  470
 19. Enigma
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,293
 20. Gaston
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  965
 21. edin.ademovic
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  662
 22. didy
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  854
 23. xenon
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,048
 24. Steam.
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  735
 25. FrukaZ
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  786

Опции за прикажување на темите

Вчитување...