1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Видео и аудио продукција

Креирање на видео и аудио фајлови, софтвер, компресија и друго.

 1. Слушалки, звучници и аудио продукти

  Генерална дискусија за аудио продукти
  Теми:
  29
  Мислења:
  837
  Последно: Препорака за Bluetooth звучник Maxtor, 7 Јули 2020 во 13:05
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Demonhead
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,500
 2. pane96
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  5,711
 3. kenshin
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  817
 4. AndrejFerdzo
  Одговори:
  103
  Прегледи:
  16,765
 5. pane96
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,556
 6. Стап
  Одговори:
  54
  Прегледи:
  9,993
 7. Miroslav Ilic
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,002
 8. gokica
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  4,238
 9. Heruvin
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,120
 10. Maja3
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,145
 11. AleksandarBR8
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,103
 12. Arabian
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  4,441
 13. moongose
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,524
 14. Oktar
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  3,243
 15. Speedy
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,055
 16. StalkeR
  Одговори:
  71
  Прегледи:
  8,788
 17. pane96
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,445
 18. pane96
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,137
 19. Mr.Right
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  823
 20. himmmm
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,653
 21. Антониј.К
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,144
 22. bxxxn
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,106
 23. FLEGMA
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  5,530
 24. StalkeR
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,233
 25. MetalGear
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,472

Опции за прикажување на темите

Вчитување...