1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Видео и аудио продукција

Креирање на видео и аудио фајлови, софтвер, компресија и друго.

 1. Слушалки, звучници и аудио продукти

  Генерална дискусија за аудио продукти
  Теми:
  29
  Мислења:
  837
  Последно: Препорака за Bluetooth звучник Maxtor, 7 Јули 2020 во 13:05
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. himmmm
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  4,926
 2. SpiritBond
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  606
 3. Delta111
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  747
 4. Banjifiko
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  720
 5. JasSum
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,086
 6. M@RKO
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,988
 7. RagingDemon
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,942
 8. NERD.
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,399
 9. krema
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,581
 10. Steff_Maja
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  675
 11. Milos007
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,429
 12. Fatal1ty_
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  904
 13. mkextremer
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,084
 14. ImWiked
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  3,690
 15. zmija
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  717
 16. spiritBreaker
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  732
 17. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  992
 18. Banjifiko
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  757
 19. bobipp
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,953
 20. StOrMK
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  7,472
 21. AstroBoy
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  6,523
 22. xzappa
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,947
 23. optimusdarko
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,579
 24. Tomislav96
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,107
 25. ARMac
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,223

Опции за прикажување на темите

Вчитување...