1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Видео и аудио продукција

Креирање на видео и аудио фајлови, софтвер, компресија и друго.

 1. Слушалки, звучници и аудио продукти

  Генерална дискусија за аудио продукти
  Теми:
  28
  Мислења:
  786
  Последно: Избор на слушалки најдобра куповина psyside, 6 Јуни 2020 во 02:57
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. comakot
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  842
 2. Phone3
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  766
 3. fuzzjaw
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,729
 4. pathfinder
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,369
 5. DarkEnchanter
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  488
 6. turbiny
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  457
 7. Ivanbad
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,852
 8. NERD.
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,380
 9. stefan_mkd
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  643
 10. igor_igor
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  3,871
 11. draey
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  371
 12. box2
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,125
 13. Kurt Hectic
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  565
 14. Dux
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  393
 15. turbiny
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  501
 16. birdfly
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  733
 17. Ficiani
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,329
 18. Daniel86
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,495
 19. turbiny
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  365
 20. krema
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  919
 21. Pyropwnage
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  349
 22. himmmm
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  4,882
 23. SpiritBond
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  595
 24. Delta111
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  722
 25. Banjifiko
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  700

Опции за прикажување на темите

Вчитување...