1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Видео и аудио продукција

Креирање на видео и аудио фајлови, софтвер, компресија и друго.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. red dragon
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  2,024
 2. sostius
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,455
 3. sasoxmkd
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  995
 4. xenon
  Одговори:
  102
  Прегледи:
  14,154
 5. Phone3
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,444
 6. Angel992
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  648
 7. Conan
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  550
 8. Duke
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  574
 9. pesimist
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  3,073
 10. Bla4KRa1n
  Одговори:
  96
  Прегледи:
  7,345
 11. biskoja
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  277
 12. gokica
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  320
 13. Software
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  3,227
 14. Antonio Vasilevski
  Одговори:
  195
  Прегледи:
  14,225
 15. Глупав
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  582
 16. Глупав
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  753
 17. skullmonkey
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  444
 18. skullmonkey
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  389
 19. Audiofil
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  513
 20. psyside
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  856
 21. Глупав
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  351
 22. Глупав
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,008
 23. Psycore
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  858
 24. BuuGz
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  449
 25. comakot
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  745

Опции за прикажување на темите

Вчитување...