1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Видео и аудио продукција

Креирање на видео и аудио фајлови, софтвер, компресија и друго.

 1. Слушалки, звучници и аудио продукти

  Генерална дискусија за аудио продукти
  Теми:
  26
  Мислења:
  743
  Последно: Предлог earphones NiceNaumoski, 21 Мај 2020
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. DaRkSlidE
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  3,007
 2. pipo
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,131
 3. ace1979
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,405
 4. D
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,496
 5. filipvselena
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,146
 6. LiquidWorm
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,673
 7. filipvselena
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,877
 8. LiquidWorm
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,743
 9. winnybt
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,481
 10. vojkan
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,440
 11. Miksa2007
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,235
 12. Angel
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,322
 13. Igor890
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,344

Опции за прикажување на темите

Вчитување...