1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Видео и аудио продукција

Креирање на видео и аудио фајлови, софтвер, компресија и друго.

 1. Слушалки, звучници и аудио продукти

  Генерална дискусија за аудио продукти
  Теми:
  29
  Мислења:
  834
  Последно: OneOdio Pro-50 TheMarshal, 19 Јуни 2020
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. mac-ufs
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,256
 2. Vermilion
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,853
 3. HijackHacker
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,393
 4. gorgi_selkov
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,831
 5. uploader
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  5,120
 6. HijackHacker
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,678
 7. Vermilion
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,016
 8. CyberSpic
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  886
 9. gochelmanevski
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,889
 10. gochelmanevski
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,852
 11. tanush
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,241
 12. HocusPocus
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,176
 13. gochelmanevski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,352
 14. stefan007
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,360
 15. gochelmanevski
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,519
 16. gorgi_selkov
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,840
 17. arjan
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,572
 18. gochelmanevski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,487
 19. HijackHacker
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,454
 20. D
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,736
 21. MARTIN_MKD
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,615
 22. D
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,854
 23. tryambaka
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,686
 24. Blagojce
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,887
 25. Freaker
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,609

Опции за прикажување на темите

Вчитување...