1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Видео и аудио продукција

Креирање на видео и аудио фајлови, софтвер, компресија и друго.

 1. Слушалки, звучници и аудио продукти

  Генерална дискусија за аудио продукти
  Теми:
  29
  Мислења:
  834
  Последно: OneOdio Pro-50 TheMarshal, 19 Јуни 2020
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. gorgi_selkov
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  980
 2. viksa
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  973
 3. viksa
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  928
 4. gorgi_selkov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  920
 5. Cevi
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  885
 6. HijackHacker
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,189
 7. gorgi_selkov
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,052
 8. stancafe
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,184
 9. goch
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,277
 10. gorgi_selkov
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,190
 11. goch
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  904
 12. HijackHacker
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,406
 13. Ajkula
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  739
 14. goch
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,707
 15. Ivica_M
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,361
 16. HijackHacker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,336
 17. maximilian
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3,883
 18. NIKIHACK
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,264
 19. NIKIHACK
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,072
 20. NIKIHACK
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  792
 21. gochelmanevski
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  875
 22. DynamicMK
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,265
 23. NIKIHACK
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,301
 24. Audiofil
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,413
 25. Vlatzki
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  3,620

Опции за прикажување на темите

Вчитување...