1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Видео и аудио продукција

Креирање на видео и аудио фајлови, софтвер, компресија и друго.

 1. Слушалки, звучници и аудио продукти

  Генерална дискусија за аудио продукти
  Теми:
  29
  Мислења:
  837
  Последно: Препорака за Bluetooth звучник Maxtor, 7 Јули 2020 во 13:05
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. vlatkorun
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,249
 2. gorgi_selkov
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,794
 3. prichina
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  924
 4. HijackHacker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,504
 5. gorgi_selkov
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,124
 6. dime_zd
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  16,736
 7. MusicFreak
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,276
 8. StarBuck
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,375
 9. zorandesign
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,330
 10. makedonce
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,212
 11. prichina
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,041
 12. D
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  3,992
 13. viksa
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,150
 14. JunkieMKD
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  968
 15. Deni
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,075
 16. hmmm
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,436
 17. goch
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,085
 18. bobi421
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,251
 19. ivanus
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  689
 20. NIKIHACK
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,752
 21. goch
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  967
 22. goch
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  806
 23. goch
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,361
 24. goch
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,141
 25. ernesto
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  6,842

Опции за прикажување на темите

Вчитување...