1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Видео и аудио продукција

Креирање на видео и аудио фајлови, софтвер, компресија и друго.

 1. Слушалки, звучници и аудио продукти

  Генерална дискусија за аудио продукти
  Теми:
  29
  Мислења:
  834
  Последно: OneOdio Pro-50 TheMarshal, 19 Јуни 2020
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. goch
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,331
 2. fuUuUzZzZy
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,197
 3. sini6a
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  891
 4. fuUuUzZzZy
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  976
 5. mitash
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,676
 6. sumi
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,313
 7. sini6a
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,725
 8. goch
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  967
 9. Xkyer
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,545
 10. Voegele
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,199
 11. zorandesign
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,107
 12. ivica_b
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,964
 13. wack0
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,142
 14. cakalov.p
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,392
 15. prichina
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,278
 16. marcodasilva98
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,068
 17. username
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,354
 18. /BRAINIAC\
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,038
 19. stavrov69
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,380
 20. sergio
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,681
 21. wack0
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,425
 22. ernesto
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,506
 23. prichina
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,194
 24. maci
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,679
 25. vlatkorun
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,249

Опции за прикажување на темите

Вчитување...