1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Видео и аудио продукција

Креирање на видео и аудио фајлови, софтвер, компресија и друго.

 1. Слушалки, звучници и аудио продукти

  Генерална дискусија за аудио продукти
  Теми:
  29
  Мислења:
  837
  Последно: Препорака за Bluetooth звучник Maxtor, 7 Јули 2020 во 13:05

Filters:

префикс:
Решено x
Remove All Filters:
x
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. SaleSk
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,901
 2. Harrabed
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,601

Опции за прикажување на темите

Вчитување...