1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Видео и аудио продукција

Креирање на видео и аудио фајлови, софтвер, компресија и друго.

 1. Слушалки, звучници и аудио продукти

  Генерална дискусија за аудио продукти
  Теми:
  29
  Мислења:
  834
  Последно: OneOdio Pro-50 TheMarshal, 19 Јуни 2020
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. SaleSk
  Одговори:
  123
  Прегледи:
  27,426
 2. SaleSk
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,104
 1. gamer-eddie
  Одговори:
  172
  Прегледи:
  21,959
 2. AndrejFerdzo
  Одговори:
  103
  Прегледи:
  16,764
 3. dime_zd
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  16,702
 4. Antonio Vasilevski
  Одговори:
  195
  Прегледи:
  15,962
 5. xenon
  Одговори:
  102
  Прегледи:
  15,022
 6. Whisky Vishera
  Одговори:
  161
  Прегледи:
  13,024
 7. Стап
  Одговори:
  54
  Прегледи:
  9,989
 8. StalkeR
  Одговори:
  71
  Прегледи:
  8,783
 9. Bla4KRa1n
  Одговори:
  96
  Прегледи:
  8,387
 10. skullmonkey
  Одговори:
  72
  Прегледи:
  8,259
 11. DzoleGTI
  Одговори:
  65
  Прегледи:
  7,872
 12. StOrMK
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  7,466
 13. ernesto
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  6,836
 14. Nakolce
  Одговори:
  64
  Прегледи:
  6,805
 15. AstroBoy
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  6,522
 16. pane96
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  5,709
 17. Cika
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  5,576
 18. FLEGMA
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  5,518
 19. uploader
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  5,120
 20. snowmen
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  5,109
 21. himmmm
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  4,924
 22. SkechBoy
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  4,825
 23. Војвода
  Одговори:
  74
  Прегледи:
  4,653
 24. mariomako
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  4,588
 25. tomi
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  4,565

Опции за прикажување на темите

Вчитување...