1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Видео и аудио продукција

Креирање на видео и аудио фајлови, софтвер, компресија и друго.

 1. Слушалки, звучници и аудио продукти

  Генерална дискусија за аудио продукти
  Теми:
  29
  Мислења:
  837
  Последно: Препорака за Bluetooth звучник Maxtor, 7 Јули 2020 во 13:05
Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. SaleSk
  Одговори:
  123
  Прегледи:
  27,437
 2. SaleSk
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,107
 1. skullmonkey
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,336
 2. MetalGear
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  849
 3. RedEvil
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,242
 4. Vlatzki
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,415
 5. zdravkovskii
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  536
 6. sergio
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,681
 7. DaVoRkNe
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,137
 8. vlatkorun
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,249
 9. prichina
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,821
 10. Chinpoko
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,213
 11. zmija
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  717
 12. Alexandar
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,255
 13. Banjifiko
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,289
 14. pane96
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,445
 15. Maja3
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,145
 16. moongose
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,523
 17. mariomako
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  967
 18. Oktar
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  3,243
 19. Speedy
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,055
 20. tomislav_bt
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  978
 21. gorgi_selkov
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,452
 22. zdravkovskii
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  468
 23. skullmonkey
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,054
 24. tanush
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,242
 25. Fatal1ty_
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  903

Опции за прикажување на темите

Вчитување...