1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Видео и аудио продукција

Креирање на видео и аудио фајлови, софтвер, компресија и друго.

 1. Слушалки, звучници и аудио продукти

  Генерална дискусија за аудио продукти
  Теми:
  29
  Мислења:
  834
  Последно: OneOdio Pro-50 TheMarshal, 19 Јуни 2020
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. SaleSk
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,104
 2. SaleSk
  Одговори:
  123
  Прегледи:
  27,426
 1. Psycore
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  118
 2. Alucard
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  132
 3. Arabian
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  441
 4. Torlakian
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  316
 5. Alek7
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  264
 6. Psycore
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  373
 7. yasho
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,005
 8. Sharlovski
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  731
 9. zdravkovskii
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  467
 10. zdravkovskii
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  437
 11. toshex
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  659
 12. zdravkovskii
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  2,743
 13. toshex
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  413
 14. levko
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  545
 15. zdravkovskii
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  535
 16. Sharlovski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  356
 17. toshex
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  908
 18. zdravkovskii
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  262
 19. zdravkovskii
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  3,674
 20. DeadWalker_
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  858
 21. sumi
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,034
 22. zdravkovskii
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  841
 23. gokica
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  718
 24. imperial
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,642
 25. efto
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,040

Опции за прикажување на темите

Вчитување...