1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Видео и аудио продукција

Креирање на видео и аудио фајлови, софтвер, компресија и друго.

 1. Слушалки, звучници и аудио продукти

  Генерална дискусија за аудио продукти
  Теми:
  26
  Мислења:
  743
  Последно: Предлог earphones NiceNaumoski, 21 Мај 2020
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. SaleSk
  Одговори:
  123
  Прегледи:
  27,237
 2. SaleSk
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,037
 1. Igor890
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,344
 2. Angel
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,322
 3. Miksa2007
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,234
 4. vojkan
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,440
 5. winnybt
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,480
 6. LiquidWorm
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,743
 7. filipvselena
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,877
 8. LiquidWorm
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,673
 9. filipvselena
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,146
 10. D
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,496
 11. ace1979
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,405
 12. pipo
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,131
 13. DaRkSlidE
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  3,007
 14. Chinpoko
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,199
 15. kkxenon
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,027
 16. D
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,067
 17. Freaker
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,602
 18. Blagojce
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,875
 19. tryambaka
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,675
 20. D
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,846
 21. MARTIN_MKD
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,607
 22. D
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,728
 23. HijackHacker
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,441
 24. gochelmanevski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,478
 25. arjan
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,564

Опции за прикажување на темите

Вчитување...