1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ваши сугестии / забелешки / проблеми

Овде истакнете ги сите Ваши забелешки, сугестии и проблеми за се во врска со форумов.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. D
  Одговори:
  1,264
  Прегледи:
  136,255
 2. Pulse
  Одговори:
  117
  Прегледи:
  7,872
 3. D
  Одговори:
  413
  Прегледи:
  72,460
 4. D
  Одговори:
  235
  Прегледи:
  44,070
 1. ARMac
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  1,421
 2. Gappo
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  593
 3. HocusPocus
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,523
 4. Avid
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,163
 5. fuzzjaw
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,077
 6. Oliver!
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,191
 7. The_Witch_Hunter
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,290
 8. Oktar
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,384
 9. Lokvan
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,609
 10. Oktar
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  850
 11. Oktar
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  3,816
 12. toshex
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  834
 13. Oktar
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,132
 14. bicikle
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  762
 15. toshex
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,667
 16. mnikolce
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  868
 17. Boldozer
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  680
 18. HocusPocus
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,110
 19. l1d0v1c
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,198
 20. Zippo
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,324
 21. Boldozer
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,041
 22. Zippo
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,481
 23. skullmonkey
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  819
 24. skullmonkey
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,418
 25. skullmonkey
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,266

Опции за прикажување на темите

Вчитување...