1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Туторијали

Тука постирајте секаков вид на туторијали поврзани со информатичката технологија.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. HijackHacker
  Одговори:
  614
  Прегледи:
  144,819
 2. Aleks
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  7,263
 1. energizer
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,866
 2. Writer
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  302
 3. AMD_fan
  Одговори:
  52
  Прегледи:
  19,115
 4. Hatake Kakashi
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,265
 5. lynx
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  6,241
 6. Lokvan
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  911
 7. Kasper89
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  442
 8. DBB-8
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  488
 9. smileymkd
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  3,225
 10. Pece Elektronika
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  3,972
 11. Software
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,982
 12. moongose
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,484
 13. alumen :)
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,513
 14. JunkieMKD
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  7,897
 15. prichina
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,595
 16. daniel111
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,963
 17. Fatal1ty_
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3,046
 18. alumen :)
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  5,139
 19. edin.ademovic
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  4,524
 20. StalkeR
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  3,688
 21. Јован
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  3,847
 22. D3N1EL
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,801
 23. daniel111
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,996
 24. D3N1EL
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,692
 25. _DeadWalker_
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  3,001

Опции за прикажување на темите

Вчитување...