1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Телеком

Подфорум за Телеком.

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. DrMTR
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  934
 2. krashot
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,441
 3. shitpost101
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  2,004
 4. steelseries
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  838
 5. FATAL ERROR !
  Одговори:
  518
  Прегледи:
  39,459
 6. skullmonkey
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,868
 7. linksys
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  20,978
 8. steelseries
  Одговори:
  70
  Прегледи:
  4,123
 9. Aleksandaraleks12345
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  204
 10. bobmkd
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,189
 11. steelseries
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,111
 12. shitpost101
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  400
 13. toshex
  Одговори:
  480
  Прегледи:
  31,513
 14. smole
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  2,669
 15. Fatal1ty_
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  2,329
 16. JensenInterceptor
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  545
 17. antibiotic1
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  603
 18. Fatal1ty_
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  954
 19. shifty
  Одговори:
  323
  Прегледи:
  22,011
 20. Commie
  Одговори:
  149
  Прегледи:
  14,459
 21. steelseries
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,548
 22. ARMac
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  3,407
 23. Doge89
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  650
 24. skullmonkey
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  1,064
 25. dekomote
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  1,081

Опции за прикажување на темите

Вчитување...