1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Телеком

Подфорум за Телеком.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. dekomote
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  1,406
 2. skullmonkey
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  1,079
 3. antibiotic1
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  606
 4. Aleksandaraleks12345
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  207
 5. Fatal1ty_
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  958
 6. DrMTR
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  940
 7. skullmonkey
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,871
 8. Doge89
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  652
 9. shitpost101
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  2,014
 10. shitpost101
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  401
 11. smole
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  2,676
 12. steelseries
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,115
 13. JensenInterceptor
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  548
 14. shifty
  Одговори:
  323
  Прегледи:
  22,063
 15. steelseries
  Одговори:
  70
  Прегледи:
  4,135
 16. steelseries
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  842
 17. steelseries
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,551
 18. toshex
  Одговори:
  480
  Прегледи:
  31,606
 19. krashot
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,445
 20. bobmkd
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,193
 21. Fatal1ty_
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  2,339
 22. linksys
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  21,010
 23. FATAL ERROR !
  Одговори:
  518
  Прегледи:
  39,514
 24. ARMac
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  3,414
 25. Commie
  Одговори:
  149
  Прегледи:
  14,470

Опции за прикажување на темите

Вчитување...