1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Сугестии за IT.mk/market

Темава е за сугестии на производи со кои имате добро искуство и се достапни на нашиов пазар, да ни ги предложите да ги поставиме во IT.mk/market

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. D
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  3,535
 1. kiko98
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  886
 2. kiko98
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  446
 3. toshex
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  3,066
 4. Enquito
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  412
 5. D
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,959

Опции за прикажување на темите

Вчитување...