1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Старт-ап сцена

Место за дискутирање на македонската, регионалната и светската старт-ап сцена. Споделувајте интересни стартапи и новости поврзани со нив.

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. saleomkd
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,659
 2. Ubavina za site
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,509
 3. coNNectMKD
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  406
 4. berezitski
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  5,869
 5. DimitarReloaded
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,483
 6. SaveER
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,589
 7. ivan1500
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,193
 8. Daniel86
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  3,544
 9. coNNectMKD
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  2,212
 10. BrankoD
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,278
 11. BrankoD
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  6,743
 12. coNNectMKD
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  791
 13. D
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,287
 14. ViktorGrebenaroski
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,110
 15. life4
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  930
 16. skinny
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,570
 17. AnetaMK
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  845
 18. AnetaMK
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,156

Опции за прикажување на темите

Вчитување...