Старт-ап сцена

Место за дискутирање на македонската, регионалната и светската старт-ап сцена. Споделувајте интересни стартапи и новости поврзани со нив.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Ubavina za site
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  1,449
 2. berezitski
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  4,693
 3. skinny
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,884
 4. ViktorGrebenaroski
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,561
 5. AnetaMK
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  618
 6. D
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,105
 7. Daniel86
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  3,115
 8. AnetaMK
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  854
 9. life4
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  768
 10. saleomkd
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,224
 11. BrankoD
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  5,574
 12. ivan1500
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,947
 13. SaveER
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,297
 14. BrankoD
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,092
 15. DimitarReloaded
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,293

Опции за прикажување на темите

Вчитување...