1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Старт-ап сцена

Место за дискутирање на македонската, регионалната и светската старт-ап сцена. Споделувајте интересни стартапи и новости поврзани со нив.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Stefan Friki
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  584
 2. coNNectMKD
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,315
 3. coNNectMKD
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  489
 4. coNNectMKD
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  2,612
 5. coNNectMKD
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  483
 6. Ubavina za site
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,710
 7. berezitski
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  6,100
 8. skinny
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,765
 9. ViktorGrebenaroski
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,214
 10. AnetaMK
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  901
 11. D
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,345
 12. Daniel86
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  3,628
 13. AnetaMK
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,221
 14. life4
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  969
 15. saleomkd
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,741
 16. BrankoD
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  7,039
 17. ivan1500
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,249
 18. SaveER
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,650
 19. BrankoD
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,325
 20. DimitarReloaded
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,538

Опции за прикажување на темите

Вчитување...