1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за останати видови на ИТ уреди

Дискусии за сите останати видови на софтвер.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. albertino81
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  9,131
 2. bozidar
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,603
 3. Pulse
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,123
 4. pane96
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,058
 5. daceee90
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,615
 6. viksa86
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,384
 7. Borsa
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,074
 8. tomi
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,787
 9. _DeadWalker_
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,034
 10. FrukaZ
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,717
 11. @l3K5@ND@R
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,480
 12. NERD.
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,682
 13. semir
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,356
 14. k.viktor
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,047
 15. Eli_Modeli
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,577
 16. optimus
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,078
 17. Eli_Modeli
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,016
 18. eminem
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,207
 19. Boldozer
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,149
 20. nikolche
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,574
 21. art-dizajn
  Одговори:
  52
  Прегледи:
  10,661
 22. Chaeld189
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,097
 23. FATAL ERROR !
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,767
 24. 7n00dle7
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,357
 25. spunki
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,094

Опции за прикажување на темите

Вчитување...