1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за останати видови на ИТ уреди

Дискусии за сите останати видови на софтвер.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. Darko-Daskal
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  48,968
 2. art-dizajn
  Одговори:
  52
  Прегледи:
  10,661
 3. albertino81
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  9,131
 4. maci
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  7,673
 5. DarkEnchanter
  Одговори:
  66
  Прегледи:
  7,304
 6. linksys
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  7,123
 7. ztip
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  5,617
 8. CyberSpic
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  4,752
 9. LaLi
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3,857
 10. ernesto
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  3,759
 11. Problemo
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  3,657
 12. Stru4nak
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  3,539
 13. GreenRoot
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  3,498
 14. spunki
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,094
 15. kloki
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  3,034
 16. Stane
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,781
 17. BReAkeR4e
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,693
 18. NERD.
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,682
 19. Pane24
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,614
 20. nikolche
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,574
 21. @l3K5@ND@R
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,480
 22. Cevi
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,441
 23. viksa86
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,384
 24. Ibrakadabra
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,365
 25. semir
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,356

Опции за прикажување на темите

Вчитување...