1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за останати видови на ИТ уреди

Дискусии за сите останати видови на софтвер.

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. k.viktor
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,051
 2. Христијан П.
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  526
 3. linksys
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,008
 4. Borsa
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,075
 5. Pane24
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,636
 6. Asphyxia
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,805
 7. optimus
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,079
 8. Steff_Maja
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,696
 9. angeld
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  1,922
 10. Ibrakadabra
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,365
 11. paraglajder
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  301
 12. viksa86
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,110
 13. acko63
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,351
 14. FATAL ERROR !
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,128
 15. kirev
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,700
 16. FATAL ERROR !
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,776
 17. maci
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,303
 18. the Joker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,463
 19. pHeNoM
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,696
 20. linksys
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  7,132
 21. Steff_Maja
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,235
 22. eminem
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,210
 23. Cevi
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,448
 24. zlaki
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,547
 25. martin_gj
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,099

Опции за прикажување на темите

Вчитување...