1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за останати видови на ИТ уреди

Дискусии за сите останати видови на софтвер.

Подреди:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. DarkEnchanter
  Одговори:
  66
  Прегледи:
  7,319
 2. art-dizajn
  Одговори:
  52
  Прегледи:
  10,664
 3. Problemo
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  3,657
 4. angeld
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  1,916
 5. GreenRoot
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  3,505
 6. nikolche
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,579
 7. Darko-Daskal
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  48,980
 8. CyberSpic
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  4,764
 9. albertino81
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  9,155
 10. Pane24
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,628
 11. kloki
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  3,039
 12. makedonce
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,876
 13. ernesto
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  3,774
 14. @l3K5@ND@R
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,480
 15. Filmovi
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,016
 16. MACEDON 1986
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,227
 17. Бошко
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,262
 18. Stane
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,784
 19. Problemo
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,138
 20. Cevi
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,446
 21. Stru4nak
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  3,550
 22. djgoxy94
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,306
 23. ztip
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  5,621
 24. skullmonkey
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  466
 25. semir
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,356

Опции за прикажување на темите

Вчитување...