1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за останати видови на ИТ уреди

Дискусии за сите останати видови на софтвер.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Христијан П.
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  287
 2. Mar tiN
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  115
 3. angeld
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,297
 4. Luxell
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  234
 5. dule_
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  499
 6. kapistec
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,145
 7. maci
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  770
 8. paraglajder
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  266
 9. Minotaur
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  545
 10. Kamikaza_t
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  654
 11. Minotaur
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  604
 12. kirev
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,630
 13. Pane24
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,544
 14. acko63
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,287
 15. bozidar
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,266
 16. viksa86
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,058
 17. viksa86
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,245
 18. maci
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  7,279
 19. kloki
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,872
 20. viksa86
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,041
 21. DarkEnchanter
  Одговори:
  66
  Прегледи:
  7,111
 22. Problemo
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,088
 23. albertino81
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  8,509
 24. bozidar
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,549
 25. Pulse
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,071

Опции за прикажување на темите

Вчитување...