Софтвер за останати видови на ИТ уреди

Дискусии за сите останати видови на софтвер.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Minotaur
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  244
 2. Kamikaza_t
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  328
 3. Minotaur
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  340
 4. kirev
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,310
 5. Pane24
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,249
 6. acko63
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,109
 7. bozidar
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,074
 8. viksa86
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  897
 9. viksa86
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,079
 10. maci
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  3,441
 11. kloki
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,372
 12. viksa86
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,726
 13. DarkEnchanter
  Одговори:
  66
  Прегледи:
  5,832
 14. Problemo
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,821
 15. albertino81
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  5,823
 16. bozidar
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,398
 17. Pulse
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,832
 18. pane96
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,694
 19. daceee90
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,454
 20. viksa86
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,127
 21. Borsa
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,898
 22. tomi
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,645
 23. _DeadWalker_
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,684
 24. FrukaZ
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,590
 25. @l3K5@ND@R
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,904

Опции за прикажување на темите

Вчитување...