1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за мобилни уреди

Секаков вид софтвер поврзан со мобилните уреди (aпликации, игри, итн.)

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. gunner
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,414
 2. Stanoja
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,384
 3. Stane
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,531
 4. GokoMKD
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,182
 5. Niki
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,551
 6. Pauc
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,373
 7. goran^
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,498

Опции за прикажување на темите

Вчитување...