1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за мобилни уреди

Секаков вид софтвер поврзан со мобилните уреди (aпликации, игри, итн.)

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. angjeleski
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,736
 2. alumen :)
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  2,947
 3. Astro
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,353
 4. Gogzy
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,054
 5. Martin Arsov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  354
 6. new
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,744
 7. JOCO 01
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,037
 8. Ivanhoe
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,002
 9. goblin
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  859
 10. FATAL ERROR !
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,104
 11. petar.bt
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,006
 12. paraglajder
  Одговори:
  42
  Прегледи:
  4,259
 13. HijackHacker
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,025
 14. lynx
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  3,980
 15. dastan
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,028
 16. mirjana
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  969
 17. Writer
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,627
 18. angel485mk
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,724
 19. NERD.
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  944
 20. Enquito
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  470
 21. alek_te
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,092
 22. acekovac
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,855
 23. stevo15
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,580
 24. Todor91
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,348
 25. Trajkou2
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,297

Опции за прикажување на темите

Вчитување...