1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за мобилни уреди

Секаков вид софтвер поврзан со мобилните уреди (aпликации, игри, итн.)

Подреди:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. stefan1984
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,123
 2. ri4i90
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,388
 3. ProNoob
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,130
 4. ace_paun
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,235
 5. Cornel
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,301
 6. Kupe3
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,157
 7. Sampion
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,491
 8. graf
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,819
 9. petar.bt
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,728
 10. Sludge.Factory
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  547
 11. Enquito
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  491
 12. Avid
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  818
 13. Kasper89
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  722
 14. aleksandarro
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,203
 15. anonimen12
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,110
 16. Pyropwnage
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,247
 17. Zoki Manev
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,900
 18. Steam.
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,416
 19. FATAL ERROR !
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,121
 20. ivana2011
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  515
 21. CHIMPANZEE
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  907
 22. hebocig
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  758
 23. ssimovski
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  910
 24. krstanoski
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  859
 25. Vlado.T
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,319

Опции за прикажување на темите

Вчитување...