1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за мобилни уреди

Секаков вид софтвер поврзан со мобилните уреди (aпликации, игри, итн.)

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. ri4i90
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  838
 2. kic94
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,354
 3. dreamer26
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  16,542
 4. ProNoob
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,104
 5. JOCO 01
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,031
 6. skorpija
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,101
 7. mr.trayko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  857
 8. krale
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  3,315
 9. kic94
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,415
 10. D3N1EL
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,174
 11. kic94
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,237
 12. tazeclence
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  772
 13. Steff_Maja
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,644
 14. echo of silence
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,076
 15. NERD.
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  938
 16. ongadut
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,150
 17. Software
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  4,518
 18. zive
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,353
 19. iq1
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,504
 20. Mo3oK4e
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  830
 21. gOJDO
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,544
 22. Benn
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  844
 23. ADNAN
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,363
 24. b45k4
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  961
 25. toni_zver
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  797

Опции за прикажување на темите

Вчитување...