1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за мобилни уреди

Секаков вид софтвер поврзан со мобилните уреди (aпликации, игри, итн.)

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. CHIMPANZEE
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  907
 2. alumen :)
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  628
 3. tazeclence
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  795
 4. mariomako
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  12,675
 5. Steff_Maja
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,663
 6. toni_zver
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  817
 7. ARCHER
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  4,003
 8. Ismet
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,820
 9. Software
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  4,691
 10. mac-ufs
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,201
 11. ace_paun
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,237
 12. Mo3oK4e
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,738
 13. KILIDI
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  521
 14. Dr.XaYC
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,567
 15. Renold
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  454
 16. Sampion
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,493
 17. elenkita
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,423
 18. sb_zakon
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,535
 19. daceee90
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,208
 20. petar.bt
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,729
 21. DonFrozex
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  391
 22. stefan_v
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  867
 23. Cornel
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,302
 24. tanush
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,512
 25. gunner
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,449

Опции за прикажување на темите

Вчитување...