1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за мобилни уреди

Секаков вид софтвер поврзан со мобилните уреди (aпликации, игри, итн.)

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. stefan_v
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  842
 2. Astro
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  836
 3. mdN
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  878
 4. D3N1EL
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,378
 5. mirjana
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  962
 6. alumen :)
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  2,935
 7. alumen :)
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  609
 8. deki1
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,461
 9. hebocig
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  730
 10. cubrovic
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,016
 11. Jovan.B
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  683
 12. ssimovski
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  888
 13. KILIDI
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  504
 14. krstanoski
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  837
 15. Mo3oK4e
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  867
 16. navigatorsk
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  814
 17. stole
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  5,006
 18. eminem
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,247
 19. Vlado.T
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,290
 20. new
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,735
 21. ZAPCE
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  910
 22. nikolaohrid
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,619
 23. Steff_Maja
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,359
 24. stefan1984
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,111
 25. ri4i90
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,373

Опции за прикажување на темите

Вчитување...