1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за мобилни уреди

Секаков вид софтвер поврзан со мобилните уреди (aпликации, игри, итн.)

Подреди:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. Vladush
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,149
 2. Software
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,669
 3. Boldozer
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  954
 4. skorpija
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,135
 5. vlatkooo3
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,284
 6. escape
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,604
 7. tanush
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,797
 8. Aleksandar-x
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,657
 9. Takitronyx
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,071
 10. Pauc
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,433
 11. damil
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,365
 12. Trajkou2
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,311
 13. sini6a
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,975
 14. xenon
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,244
 15. kgb1989
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,092
 16. eminem
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,269
 17. new
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,761
 18. kic94
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,260
 19. psymarko
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,348
 20. tanush
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,511
 21. goran^
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,529
 22. DrMTR
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  921
 23. hebocig
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,574
 24. Software
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,556
 25. Steff_Maja
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,379

Опции за прикажување на темите

Вчитување...