1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за мобилни уреди

Секаков вид софтвер поврзан со мобилните уреди (aпликации, игри, итн.)

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Cevi
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,578
 2. ri4i90
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,378
 3. parabellum
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,286
 4. Zoki Manev
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,884
 5. Vavo
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,211
 6. PanisheR
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,133
 7. Pauc
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,408
 8. Takitronyx
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,051
 9. ernesto
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,493
 10. tanush
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,783
 11. angel485mk
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,621
 12. deki1
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,477
 13. Neso
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,949
 14. goran^
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,517
 15. kic94
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,245
 16. ri4i90
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  843
 17. mr.trayko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  868
 18. Avid
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  763
 19. bh1rk0ff
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  469
 20. Luxell
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,127
 21. Ajredin veseloski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  6,468
 22. kloki
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  593
 23. Software
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,547
 24. lynx
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,631
 25. dreamer26
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  16,710

Опции за прикажување на темите

Вчитување...