1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за мобилни уреди

Секаков вид софтвер поврзан со мобилните уреди (aпликации, игри, итн.)

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. ernesto
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,471
 2. Pyropwnage
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,195
 3. Astro
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,331
 4. Pane24
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,418
 5. Dessel
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,899
 6. Trajkou2
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,281
 7. BrankoD
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,916
 8. Writer
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,596
 9. Arabian
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,974
 10. sini6a
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,932
 11. ViktorSakanarski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,775
 12. Tolkuvac
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,130
 13. Tolkuvac
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,905
 14. edin.ademovic
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,411
 15. vaskoboya
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  4,836
 16. Arabian
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,130
 17. Arabian
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  5,858
 18. Mo3oK4e
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,707
 19. xenon
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,199
 20. Neso
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,909
 21. Arabian
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,565
 22. parabellum
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,263
 23. MrIngross0
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,797
 24. Zoki Manev
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,830
 25. Steam.
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,380

Опции за прикажување на темите

Вчитување...