1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за мобилни уреди

Секаков вид софтвер поврзан со мобилните уреди (aпликации, игри, итн.)

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Software
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,669
 2. DJ_Stefan4o
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,390
 3. Pane24
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,458
 4. SpiritBond
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  717
 5. Pyropwnage
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,247
 6. MrIngross0
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,869
 7. Riste19
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,336
 8. aleksandarro
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,203
 9. SuperMiki
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  3,595
 10. skullmonkey
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  2,082
 11. DrMTR
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  1,668
 12. damil
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,365
 13. Benn
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  867
 14. Kasper89
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  722
 15. sini6a
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,975
 16. nikolaohrid
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,676
 17. Niki
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,586
 18. b45k4
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  986
 19. kic94
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,386
 20. hebocig
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,574
 21. StarBuck
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,128
 22. Mo3oK4e
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  851
 23. Rikimaru
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  379
 24. angel485mk
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,742
 25. JensenInterceptor
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  703

Опции за прикажување на темите

Вчитување...